-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-005189-a
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Торги не відбулися
280 431.00
UAH з ПДВ
Номер:
88eee56719f14e5888e12bf66cce4e06
Внутрішній номер закупівлі:
27090509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-005189-a
Замовник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Курган +380689707527 kurgansv17bug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 431.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 11:28 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 11:28 - 20.11.2025 00:00
Аукціон:
з 20.11.2025 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 431.00 Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання