-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено тендер
280 431.00
UAH
Номер:
d565b7afcc32470a986a586b1008b80a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-12-003057-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 431.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Примітки:
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.11.2025 10:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розгалуження рукавне триходове РТ-70 EU (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Колонка пожежна КП (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Сітка всмоктувальна СВ-125 EU (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Водозбірник рукавний ВЗ-125 EU (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Ключ К-80 (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Ключ К-150 (або еквівалент)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Гідроелеватор пожежний Г-600 (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Генератор піни середньої кратності ГПС-600 (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Ствол пожежний Protek 2366 (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Ствол пожежний Protek 360 (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Ствол пожежний ручний РС-Ам (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Рукав всмоктувальний Д-75 з головками ГРН-80, 4м.п. (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Рукав всмоктувальний Д-125 з головками ГРВ-125, 4м.п. (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Лом пожежний важкий (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Лом пожежний легкий (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Затискач рукавний (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Затримка рукавна (або еквівалент)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Головка перехідна ГПН 50/70 (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Головка перехідна ГПН 80/50 (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Головка перехідна ГПН 70/80 (або еквівалент)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Головка рукавна ГРН-50 (або еквівалент)
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Головка муфтова ГМН-50 (або еквівалент)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Головка муфтова ГМН-70 (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Головка муфтова ГМН-80 (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Головка-заглушка ГЗН-80 (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Рукав пожежний Д 66 Клас 3 з ГРН-70, 20м (або еквівалент)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Рукав пожежний Д 77 Клас 3 з ГРН-80, 20м (або еквівалент)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Ранцевий вогнегасник "Світязь" (або еквівалент)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описблагодійна пожертва в рамках проекту "Реконструкція соціальної інфраструктури в Миколаєві через сильне громадянське суспільство та стійкі домогосподарства", який реалізує БО "Українська Освітня Платформа" за фінансової підтримки DCA/NCA
Сума280 431.00 UAH