-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-016097-a
Завершена
435 663.97
UAH з ПДВ
Номер:
05bd3aaba4d94eb98988e99767edbdce
Внутрішній номер закупівлі:
27083293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-016097-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
435 663.97 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 16:55 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 16:55 - 19.11.2025 08:00
Аукціон:
з 20.11.2025 11:17
Період кваліфікації:
19.11.2025 08:00 - 19.11.2025 15:53
Період завантаження договору:
25.11.2025 00:00 - 05.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴435 663.97 Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)