• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

435 663.97 UAH
Номер: 0c29af7dfbce4c2ea27648f01ab60ad3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-11-014700-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Очікувана вартість: 435 663.97 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.11.2025 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяХортицький
Сума435 663.97 UAH