-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми (послуга-процедура) Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів (послуга-процедура) Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ- 1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) (послуга-процедура) Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) (послуга-процедура) Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест системи та медичних виробів до них) (послуга-процедура)
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-008576-a
Торги не відбулися
148 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
a478a21d24134c82be198c832aa7af59
Внутрішній номер закупівлі:
27075816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-008576-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Сидорук +380512413554 roddom3_jurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
148 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 13:12 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 13:12 - 19.11.2025 00:00
Аукціон:
з 19.11.2025 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 540.00 ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми (послуга-процедура) Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів (послуга-процедура) Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ- 1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) (послуга-процедура) Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) (послуга-процедура) Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест системи та медичних виробів до них) (послуга-процедура)