-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми (послуга-процедура) Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів (послуга-процедура) Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ- 1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) (послуга-процедура) Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) (послуга-процедура) Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест системи та медичних виробів до них) (послуга-процедура)
Оголошено тендер
148 540.00
UAH
Номер:
3920b5d3d85c4fac8710b4b9f7e482cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-11-008669-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774349
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров'я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій); Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми (послуга-процедура)
Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів (послуга-процедура)
Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ- 1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) (послуга-процедура)
Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) (послуга-процедура)
Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест системи та медичних виробів до них) (послуга-процедура)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.11.2025 12:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Обробка венозної крові (включаючи реєстрацію) для отримання сироватки плазми (послуга-процедура)
Кількість
2120 послуга
Період постачання
(не задано)
Прийом та кодування біопроб, реєстрація та видача результатів аналізів (послуга-процедура)
Кількість
2140 послуга
Період постачання
(не задано)
Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ- 1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з вітчизняними лунками) (послуга-процедура)
Кількість
2100 послуга
Період постачання
(не задано)
Виявлення антитіл до ВІЛ ½ та антигену ВІЛ-1 р24 методом ІФА на імунологічному аналізаторі (з імпортними лунками) (послуга-процедура)
Кількість
20 послуга
Період постачання
(не задано)
Визначення провірусної ДНК ВІЛ-1 з сухої краплини крові (без урахування вартості тест системи та медичних виробів до них) (послуга-процедура)
Кількість
20 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума148 540.00 UAH