• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f82d4c2ed31f448a91448115b62708e3
Внутрішній номер закупівлі: 27073750
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-11-006516-a   
Замовник: Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
Контактна особа: Оксана Ясінська +380967184515 ok_yasinska@ukr.net https://rovrkhm.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.11.2025 11:52 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2025 11:52 - 19.11.2025 16:00
Аукціон: з 20.11.2025 11:30
Період кваліфікації: 19.11.2025 16:00 - 24.11.2025 16:18
Період завантаження договору: 30.11.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 000.00 Дизельне паливо