-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
e835681141224c73a707d711e9a2b32e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-11-007513-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446893
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446893
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.11.2025 11:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2707050 - Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами
Сума30 000.00 UAH