-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-013802-a
Завершена
88 485.00
UAH з ПДВ
Номер:
fbd1ee94d88d476db2c010568a7c3b7c
Внутрішній номер закупівлі:
27064439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-013802-a
Замовник:
Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32004142
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Кургузов +380512563456 central.city.stadium@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
88 485.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2025 16:27 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2025 16:27 - 19.11.2025 10:00
Аукціон:
з 20.11.2025 11:27
Період кваліфікації:
19.11.2025 10:00 - 27.11.2025 09:52
Період завантаження договору:
03.12.2025 00:00 - 13.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴88 485.00 Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)