• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

88 485.00 UAH
Номер: 0e0b4bceaaa54d6a9cc8b1c288f61c00
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-10-017196-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
Замовник: Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
Очікувана вартість: 88 485.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.11.2025 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5041 - Розвиток та підтримка доступної спортивної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума88 485.00 UAH