-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б3) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-008835-a
Завершена
287 530.25
UAH з ПДВ
Номер:
79e0f97ecd5f404baaab35cbec16004d
Внутрішній номер закупівлі:
27059548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-008835-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Булавіна +380503375778 tender_ml7@ukr.net https://7med.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
287 530.25 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2025 14:17 - 15.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2025 14:17 - 18.11.2025 00:00
Аукціон:
з 18.11.2025 11:41
Період кваліфікації:
18.11.2025 00:00 - 21.11.2025 15:12
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴287 530.25 Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б3) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)