-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б3) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а
Оголошено тендер
287 530.25
UAH
Номер:
640544fb1d9b4801b366127996eeef64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-10-010265-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
287 530.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівлі терапевтичного корпусу (літ. Б3) КНП "Міська лікарня №7" ЗМР, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.11.2025 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяКосмічний
Сума287 530.25 UAH