-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-008824-a
Завершена
99 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
8909ca570a1e44eba38927ed17139086
Внутрішній номер закупівлі:
27059532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-008824-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олег Голота 794944 korolova79@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79970000-4 Видавничі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
99 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2025 14:16 - 15.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2025 14:16 - 18.11.2025 00:00
Аукціон:
18.11.2025 14:59 - 18.11.2025 15:22
Період кваліфікації:
18.11.2025 15:22 - 20.11.2025 09:59
Період завантаження договору:
26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 400.00 послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»