• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»

Оголошено тендер

99 400.00 UAH
Номер: 6448f68d12244f9c888407b53f889dc1
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-10-010929-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Замовник: ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 99 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Вінницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Примітки: протокол УО №4 від 10.11.2025
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.11.2025 14:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума99 400.00 UAH