-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Житомирська область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-007676-a
Завершена
99 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
479a2625577e4f02896f8cf30c1e2c70
Внутрішній номер закупівлі:
27058369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-007676-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олег Голота 794944 korolova79@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79970000-4 Видавничі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
99 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2025 13:36 - 15.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2025 13:36 - 18.11.2025 00:00
Аукціон:
з 18.11.2025 14:00
Період кваліфікації:
18.11.2025 00:00 - 19.11.2025 11:16
Період завантаження договору:
25.11.2025 00:00 - 05.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 990.00 послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Житомирська область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»