-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Житомирська область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Оголошено тендер
99 990.00
UAH
Номер:
b3291ef77d1a4e6b85874fb7539f2daf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-10-009574-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
99 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги пов’язані з оправленням та прошиттям (Житомирська область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Примітки:
протокол УО №3 від 10.11.2025
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79970000-4 Видавничі послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.11.2025 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума99 990.00 UAH