• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбуки, системні блоки, док-станції

Завершена

2 604 782.10 UAH з ПДВ
Номер: 08eae175fcd84805980f501d1fa17607
Внутрішній номер закупівлі: 27057895
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-10-007197-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
Контактна особа: Марина Загородня +380631473437 m.zahorodnia@nais.gov.ua https://nais.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 604 782.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.11.2025 13:15 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2025 13:15 - 25.11.2025 23:00
Аукціон: з 26.11.2025 12:48
Період кваліфікації: 25.11.2025 23:00 - 28.11.2025 14:01
Період завантаження договору: 04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 604 782.10 Ноутбуки, системні блоки, док-станції