-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки, системні блоки, док-станції
Оголошено тендер
2 604 782.10
UAH
Номер:
82a63e042bd8437a8807c78e6544946c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-10-005962-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 604 782.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки, системні блоки, док-станції
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
10.11.2025 11:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 604 782.10 UAH