-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Морозильні скрині (39710000-2 Електричні побутові прилади, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2025-11-10-005522-a
мова тендерної пропозиції - українська
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3cfd4a9d9644134bc2494df017c0fcb
Внутрішній номер закупівлі:
27056223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-10-005522-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ЯРОШ Анастасія Володимирівна 380686782898 AYarosh@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2025 12:00 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2025 12:00 - 19.11.2025 00:00
Аукціон:
19.11.2025 14:06 - 19.11.2025 14:29
Період кваліфікації:
19.11.2025 14:29 - 20.11.2025 16:14
Період завантаження договору:
26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Морозильні скрині