-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Морозильні скрині (39710000-2 Електричні побутові прилади, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
3bb8247a9c03408e847cbde33dbf23d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-10-000907-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Морозильні скрині
(39710000-2 Електричні побутові прилади, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель на 2025 рік, відповідно п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022 (ВТзО)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.11.2025 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описвідповідно до плану кошторису та асигнувань на 2025 рік
Код класифікації видатківКПК-2025:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума120 000.00 UAH