-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
засіб радіоелектронного захисту (ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-012823-a
Завершена
894 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
a0840f3c5733401a89a6d31e0bf50b2b
Внутрішній номер закупівлі:
27046627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-012823-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій ЗАКУСИЛО +380412423859 s.zakusilo@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
894 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.11.2025 15:54 - 13.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2025 15:54 - 16.11.2025 00:00
Аукціон:
з 17.11.2025 11:01
Період кваліфікації:
16.11.2025 00:00 - 18.11.2025 16:54
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴894 300.00 засіб радіоелектронного захисту