• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

засіб радіоелектронного захисту (ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)

Оголошено тендер

894 300.00 UAH
Номер: c46f8423dff44e53966d6bd83bb2bb55
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-07-015742-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
Очікувана вартість: 894 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: засіб радіоелектронного захисту (ДК 021:2015 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.11.2025 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
засіб радіоелектронного захисту
Код ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума894 300.00 UAH