• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (листопад, грудень 2025 р.)

Завершена

277 957.38 UAH з ПДВ
Номер: 4c1fcf2e4f1c48bc8de3951893212347
Внутрішній номер закупівлі: 27039131
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-07-005295-a   
Замовник: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Контактна особа: Наталія Рибачук +380956726104 rubachykn@ukr.net http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-16-013336-a
Очікувана вартість: 277 957.38 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (листопад, грудень 2025 р.)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 16300 метр кубічний
Період постачання 01.11.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 43025, Україна, Волинська область, місто Луцьк, Шопена, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 277 957.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2025 11:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d18db8bfda9344cd96059f0706f3e3f9
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-07-005295-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 02-11046/25-БО-Т
Сума договору: 277 957.38 UAH з ПДВ
Сума договору: 231 631.15 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 30.10.2025 11:12
Статус:
Виконаний
pdf
ДОГОВІР газ.pdf
pdf
ЗАЯВА.pdf
pdf
02-11046 Згода.p7s.pdf
pdf
Документи газ.pdf
p7s
sign.p7s