-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Газове паливо (листопад, грудень 2025 р.)
Оголошено тендер
277 957.38
UAH
Номер:
beb777a961654f429d35958f0498ad3b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-07-005026-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
277 957.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (листопад, грудень 2025 р.)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Відмінено відкриті торги (UA-2025-10-16-013336-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк установлений замовником, згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
07.11.2025 10:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (листопад, грудень 2025 р.)
Кількість
16300 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума277 957.38 UAH