-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-011508-a
Категорія замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Завершена
95 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
b08486d2741842ee851465eb7f643788
Внутрішній номер закупівлі:
27028069
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-011508-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31639217
-
Адреса:
56130, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н, село Привільне, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ткачук +380976777430 kpvodokanalprivilne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 15:14 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 15:14 - 14.11.2025 11:00
Аукціон:
з 17.11.2025 15:37
Період кваліфікації:
14.11.2025 11:00 - 17.11.2025 12:40
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 700.00 Дизельне паливо (ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)