-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
95 700.00
UAH
Номер:
9d9e37b68f12473a8d27c6fcc6c4250c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-06-014690-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31639217
-
Адреса:
56130, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н, село Привільне, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВІЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31639217
-
Адреса:
56130, Україна, Миколаївська область, Баштанський р-н, село Привільне, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
95 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (ДК 021:2015 – 09130000-9 – Нафта і дистиляти)
Примітки:
Категорія замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.11.2025 14:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно п.10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому пунктом 8 цих особливостей. Очікувана вартість закупівлі складає 95 700,00 грн. з ПДВ, проте загалом за рік перевищує 100 тисяч гривень. Вважається за доцільне провести закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями.
-
Дата публікації:
06.11.2025 14:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6013 - Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяПривільненська
Сума95 700.00 UAH