-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення. (Лампи світлодіодні.)
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-011098-a
Протокол № 168
Завершена
45 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
57df96496e7c4e5faa1590d16aa81cb5
Внутрішній номер закупівлі:
27027653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-011098-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44055064
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Шевченко, будинок 95
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Толстік Володимир 0485350256 mrozdilna_gkh@od.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 14:50 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 14:50 - 14.11.2025 00:00
Аукціон:
14.11.2025 15:55 - 14.11.2025 16:18
Період кваліфікації:
14.11.2025 16:18 - 17.11.2025 11:25
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 000.00 Матеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення. (Лампи світлодіодні.)