-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Матеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення. (Лампи світлодіодні.)
Оголошено тендер
45 000.00
UAH
Номер:
5fee6eb3e3434d289d83ec739b875c54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-06-013835-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44055064
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Шевченко, будинок 95
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44055064
-
Контактна особа:
Толстік Володимир 0485350256 mrozdilna_gkh@od.gov.ua
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Шевченко, будинок 95
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення.
(Лампи світлодіодні.)
Примітки:
Протокол № 168
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.11.2025 14:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лампа світлодіодна
Кількість
300 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМатеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяРоздільна
Сума45 000.00 UAH