-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Переможець»
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-010827-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
061db3889c01461e9e9e61f5d5a83004
Внутрішній номер закупівлі:
27027367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-010827-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півнева Наталя 380960190318 npivneva9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 14:47 - 12.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 14:47 - 15.11.2025 00:00
Аукціон:
з 17.11.2025 11:28
Період кваліфікації:
15.11.2025 00:00 - 17.11.2025 15:03
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Переможець»