• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Переможець»

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: 81ee429941f443d8b5e7745b41b4c11a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-06-013272-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Переможець»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.11.2025 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпровський
Сума350 000.00 UAH