-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Піпетка Пастера 3 мл (ПЕ) (100 шт/уп); Предметне скло SuperFrost, 76/26/1.0 мм, края обрізні білі, 50 шт./уп (Epredia)
Тендер Prozorro UA-2025-11-06-010006-a
Завершена
5 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
ff89349cfb4d43419e1325440f13adf5
Внутрішній номер закупівлі:
27026536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-06-010006-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Коробка +380509664884 mgc.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2025 14:21 - 13.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2025 14:21 - 16.11.2025 00:00
Аукціон:
з 17.11.2025 14:29
Період кваліфікації:
16.11.2025 00:00 - 17.11.2025 09:59
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 500.00 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення