-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піпетка Пастера 3 мл (ПЕ) (100 шт/уп); Предметне скло SuperFrost, 76/26/1.0 мм, края обрізні білі, 50 шт./уп (Epredia)
Оголошено тендер
5 500.00
UAH
Номер:
bdd2a3de58474a03b9c8321dc84b5136
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-28-006669-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Піпетка Пастера 3 мл (ПЕ) (100 шт/уп); Предметне скло SuperFrost, 76/26/1.0 мм, края обрізні білі, 50 шт./уп (Epredia)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
НК 024:2023:
57925 Предметне скло/слайд для мікроскопії IVD (діагностика in vitro)
Дата опублікування:
28.10.2025 11:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Піпетка Пастера 3 мл (ПЕ) (100 шт/уп)
×
-
НК 024:2023:
43375 Піпетка з ручним заповненням
Кількість
10 паковання
Період постачання
(не задано)
Предметне скло SuperFrost, 76/26/1.0 мм, края обрізні білі, 50 шт./уп (Epredia)
×
-
НК 024:2023:
57925 Предметне скло/слайд для мікроскопії IVD (діагностика in vitro)
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 500.00 UAH