• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Роботи (ДК 021:2015 - 45212000-6, Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів)»

«Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Роботи (ДК 021:2015 - 45212000-6, Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів)» Загальні відомості згідно ТД, додатків та доданого проекту. «Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва» повинна бути виконана відповідно до умов укладеного Договору з дотриманням вимог проекту, Державних будівельних норм та стандартів, із застосуванням виробів та матеріалів, якість яких підтверджується відповідними сертифікатами та паспортами, з дотриманням безпечних умов праці та виконанням вимог нормативно- правових актів з охорони праці та промислової безпеки. При цьому: 1. Підрядник виконує усі види робіт згідно проекту, ДБН, ДСТУ відомості обсягів робіт, переліку необхідного устаткування, меблів, інвентарю. Технологія та якість виконуваних робіт, якість застосованих матеріалів повинні відповідати вимогам діючих державних стандартів, будівельних, протипожежних та санітарних норм і правил встановлених для даних видів робіт. 2. Технологія та якість виконуваних робіт, якість застосованих матеріалів повинні відповідати вимогам діючих державних стандартів, будівельних, протипожежних та санітарних норм і правил встановлених для даних видів робіт. 3. Використовувані матеріали і обладнання повинні відповідати проектнійй документації, державним стандартам і технічним умовам. 4. При виконанні робіт обов’язково погоджувати з замовником зразки матеріалів, виробів та їх вартість. 5. Замовник на протязі проведення робіт з реконструкції проводить технічний нагляд з метою дотримання норм ДСТУ ( ДБН ) . 6. На підставі ДБН А.3.1-5:2016 підрядник повинен пред’являти замовнику повний пакет виконавчої документації в т.ч. акти на демонтаж та акти на приховані роботи. В протилежному випадку зазначені роботи до оплати прийматися не будуть. 7. Учасник визначає ціни (із змінами та доповненнями), з урахуванням всіх видів та обсягів робіт, що повинні бути виконані. Ціна пропозиції повинна включати всі витрати Учасника. 8. При складанні ціни пропозиції (договірної ціни) на виконання підрядних робіт вартість матеріальних ресурсів приймається учасником за цінами, які не перевищують орієнтовний рівень цін внутрішнього ринку України, з урахуванням їх якісних характеристик, строків та об’ємів постачання. 9. Якщо пропозиція закупівлі учасника містить не всі види робіт або зміну обсягів та складу робіт згідно з документацією закупівель, ця пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам документації закупівлі, та відхиляється замовником. 10. Якщо у найменуванні робіт технічного завдання є посилання на конкретну торгівельну марку, фірму, конструкцію, тип обладнання або матеріал то даний вираз читається в значенні «або еквівалент».

Торги не відбулися

74 308 494.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 371 542.47 UAH
Номер: 29013274a9984a95bfb32c48a3f36d0c
Внутрішній номер закупівлі: 2701147
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-20-001192-a   
Замовник: Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
Контактна особа: Черевко Микола Васильович 380672396815 sportkomplex@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 74 308 494.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 371 542.47 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 100 000.00 UAH
Період уточнення: 20.09.2018 15:50 - 28.09.2018 22:00
Період прийому пропозицій: 20.09.2018 15:50 - 08.10.2018 22:00
Аукціон: 09.10.2018 14:28 - 09.10.2018 15:01
Період кваліфікації: 09.10.2018 15:01 - 30.11.2018 16:52

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Роботи (ДК 021:2015 - 45212000-6, Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів)»
Код ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
Кількість 1 роботи
Період постачання 05.11.2018 - 31.12.2019
Місце постачання 02218, Україна, місто Київ, Київ, вул. Райдужна, 33 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БК СМАРТХАУЗ

Оскарження: 20.11.2018 17:30 - 07.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 60 508 203.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.11.2018 17:06
Документи 120
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЮДЕР-XXІ"

Оскарження: 26.11.2018 17:06 - 08.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 67 136 330.57 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.11.2018 18:31
Документи 26
Скарги 2
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР-БУД-СТАНДАРТ"

Оскарження: 27.11.2018 18:31 - 10.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 73 431 122.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.11.2018 18:11
Документи 11
Скарги 0
ПП "КОМФОРТ-2000"

Оскарження: 29.11.2018 18:11 - 11.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 71 365 202.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.11.2018 16:52
Документи 9
Скарги 0