-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кондиціонер
Тендер Prozorro UA-2025-11-05-010416-a
Завершена
397 239.36
UAH з ПДВ
Номер:
49b6064f0b024d0090fe97e989299490
Внутрішній номер закупівлі:
27010041
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-05-010416-a
Замовник:
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38595868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Скальда Сергія, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марусяк Оксана Євгенівна +380502104849 Oksanka_1979@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
397 239.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.11.2025 14:39 - 10.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2025 14:39 - 13.11.2025 00:00
Аукціон:
13.11.2025 12:50 - 13.11.2025 13:43
Період кваліфікації:
13.11.2025 13:43 - 21.11.2025 18:09
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴397 239.36 Кондиціонер