-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонер
Оголошено тендер
397 239.36
UAH
Номер:
c91d40cbb8784fdc8f72a5e5a6a42033
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-05-012542-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38595868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Скальда Сергія, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38595868
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Скальда Сергія, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
397 239.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кондиціонер
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.11.2025 14:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кондиціонер
Кількість
21 штука
Період постачання
до 05.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума397 239.36 UAH