-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лазерний світловод)
Тендер Prozorro UA-2025-11-05-005930-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
39 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
1787cfce743445db9f35aee0a9058adc
Внутрішній номер закупівлі:
27005597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-05-005930-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фекліна Світлана Олександрівна 380442932407 feklinasveta@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.11.2025 11:52 - 10.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2025 11:52 - 13.11.2025 00:00
Аукціон:
з 13.11.2025 13:48
Період кваліфікації:
13.11.2025 00:00 - 18.11.2025 16:58
Період завантаження договору:
24.11.2025 00:00 - 04.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 200.00 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лазерний світловод)