• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лазерний світловод)

Оголошено тендер

39 200.00 UAH
Номер: b46ff879f59d46ec9d49582dcf984468
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-05-007214-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 39 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лазерний світловод)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування: 05.11.2025 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лазерний світловод)
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 200.00 UAH