-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Тендер Prozorro UA-2025-11-05-000940-a
Торги не відбулися
164 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
381441a771f940b79863dbd1fe6fabfd
Внутрішній номер закупівлі:
27000556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-05-000940-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
×
-
Код ЄДРПОУ:
22568497
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Дубенська, 27/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Петрук +380967725213 dsvp.tcso@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.11.2025 09:15 - 10.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2025 09:15 - 13.11.2025 15:41
Аукціон:
з 14.11.2025 12:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 500.00 Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»