• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»

Оголошено тендер

164 500.00 UAH
Номер: b5be1f8c7a1f47f7aaffe500e1462c72
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-03-013764-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
Очікувана вартість: 164 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 03.11.2025 15:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 54 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума164 500.00 UAH