• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція

Завершена

189 540.00 UAH з ПДВ
Номер: 4eee520edafe491fb582db7e945bd0dd
Внутрішній номер закупівлі: 27000354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-05-000731-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 189 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.11.2025 09:05 - 10.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.11.2025 09:05 - 13.11.2025 00:00
Аукціон: 13.11.2025 15:24 - 13.11.2025 15:47
Період кваліфікації: 13.11.2025 15:47 - 14.11.2025 15:29
Період завантаження договору: 20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴189 540.00 Агрохімічна продукція для медичного використання