-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Оголошено тендер
189 540.00
UAH
Номер:
733669c5051b4519856cc799373d6fc4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-05-000779-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
189 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
05.11.2025 08:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд
Сума189 540.00 UAH