-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№33, 34, 64, 65 (санвузли 2-го та 3-го поверхів) літера "Б" КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, ДК 021-2015: 45430000-0, Покривання підлоги та стін, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-015518-a
Завершена
448 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e45d44dfa1d414d869bf39efd5f9ff9
Внутрішній номер закупівлі:
26998065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-015518-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774415
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, м. Одесса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Книжник +380973007330 tenders-mkl11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
448 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 17:17 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 17:17 - 12.11.2025 00:00
Аукціон:
з 12.11.2025 12:43
Період кваліфікації:
12.11.2025 00:00 - 14.11.2025 08:41
Період завантаження договору:
20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴448 500.00 Поточний ремонт приміщень №№33, 34, 64, 65 (санвузли 2-го та 3-го поверхів) літера "Б" КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, ДК 021-2015: 45430000-0, Покривання підлоги та стін, за адресою: м. Одеса , вул. Віталія Нестеренка, 5-Г