-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№33, 34, 64, 65 (санвузли 2-го та 3-го поверхів) літера "Б" КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, ДК 021-2015: 45430000-0, Покривання підлоги та стін, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
Оголошено тендер
448 500.00
UAH
Номер:
5247db42fa294a9db0368282c2fce9e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-04-017546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774415
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, м. Одесса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774415
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, м. Одесса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
448 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень №№33, 34, 64, 65 (санвузли 2-го та 3-го поверхів) літера "Б" КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, ДК 021-2015: 45430000-0, Покривання підлоги та стін, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
Дата опублікування:
04.11.2025 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума448 500.00 UAH