-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Машини для обробки даних (апаратна частина)" (планшети, ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2018-10-30-001402-b
Завершена
217 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 085.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 085.00 UAH
Номер:
32d0bb242fdf46559baf87ed5b8ca33b
Внутрішній номер закупівлі:
2699395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-30-001402-b
Замовник:
Державна екологічна інспекція у Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38015668
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Швабська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федак Наталія Василівна +380312613764 zak@dei.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
217 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 085.00 UAH
Період уточнення:
30.10.2018 19:12 - 04.11.2018 19:15
Період прийому пропозицій:
30.10.2018 19:12 - 14.11.2018 19:15
Аукціон:
15.11.2018 15:47 - 15.11.2018 16:14
Період кваліфікації:
15.11.2018 16:14 - 26.11.2018 15:40
Період завантаження договору:
21.11.2018 17:53 - 11.12.2018 17:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Планшети
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 20.12.2018
Ноутбуки
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИФРО ТРЕЙД"
Оскарження: 15.11.2018 16:14 - 02.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38791851
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИФРО ТРЕЙД" +380509365650 POHAICHUK.NIMPHA@GMAIL.COM http://nimpha.ua
-
Адреса:
Україна, Чернівецька обл., Чернівці, 58005, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ КОВАЛЬЧУКА МИКОЛИ, будинок 1
Оскарження: 15.11.2018 16:14 - 02.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
202 154.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 154.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.11.2018 17:53
Документи
22
Скарги
0
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
Оскарження: 21.11.2018 17:53 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» T.Pryadko@dixi-center.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, Юр. адр.: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40
Оскарження: 21.11.2018 17:53 - 07.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
215 964.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
215 964.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2018 15:40
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "КОМЕЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24083083
-
Контактна особа:
Олег Мельничук +380442392588,+380675063250 o.melnichuk@brain.ua
-
Адреса:
01054, Україна, Київ, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 35А, к. 1
Початкова пропозиція
216 672.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 672.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
fcbcb2a7be474b809af64f7a57092d82
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-30-001402-b-a1
Постачальник:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» T.Pryadko@dixi-center.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, Юр. адр.: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40
Номер договору:
№ 10
Сума договору:
215 964.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
10.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний