-
Відкриті торги
-
КЕП
"Машини для обробки даних (апаратна частина)" (планшети, ноутбуки)
215 964.00
UAH з ПДВ
Номер:
fcbcb2a7be474b809af64f7a57092d82
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-30-001402-b-a1
Постачальник:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» T.Pryadko@dixi-center.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, Юр. адр.: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 10
Дата підписання:
10.12.2018 00:00
Період дії договору:
10.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
215 964.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 215 964.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Планшети
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 20.12.2018
Ноутбуки
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2018