-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затискач для біполярного лігування судин ДК 021:2015 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 47848 - Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання, НК 031:2024: L0708010599 - СПЕЦІАЛЬНІ КРОВОЗУПИННІ ЗАТИСКАЧІ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-009253-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
273 312.00
UAH з ПДВ
Номер:
c5f2838a9fdf4ed39d2ea8f6b8f1d3f1
Внутрішній номер закупівлі:
26991816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-009253-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фекліна Світлана Олександрівна 380442932407 feklinasveta@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 312.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 14:14 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 14:14 - 12.11.2025 00:00
Аукціон:
з 12.11.2025 12:20
Період кваліфікації:
12.11.2025 00:00 - 17.11.2025 11:30
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴273 312.00 Затискач для біполярного лігування судин ДК 021:2015 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 47848 - Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання, НК 031:2024: L0708010599 - СПЕЦІАЛЬНІ КРОВОЗУПИННІ ЗАТИСКАЧІ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)