-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Затискач для біполярного лікування судин ДК 021:2015 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 47848 - Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання, НК 031:2024: L0708010599 - СПЕЦІАЛЬНІ КРОВОЗУПИННІ ЗАТИСКАЧІ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)
Оголошено тендер
273 312.00
UAH
Номер:
9e11fb5c148f419882ebb054f4fe1feb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-04-011192-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Контактна особа:
Фекліна Світлана Олександрівна 380442932407 feklinasveta@ukr.net
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
273 312.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Затискач для біполярного лікування судин ДК 021:2015 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 47848 - Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання, НК 031:2024: L0708010599 - СПЕЦІАЛЬНІ КРОВОЗУПИННІ ЗАТИСКАЧІ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
04.11.2025 14:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Затискач для біполярного лікування судин
×
-
НК 024:2023:
47848 Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума273 312.00 UAH