-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-008716-a
Завершена
82 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
de3fb155303b4716a42a148249977fe6
Внутрішній номер закупівлі:
26991278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-008716-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гречанюк Сергій Олександрович 380432595251 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків (номер закупівлі UA-2025-10-22-012082-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції.
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, придбання замовником послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
При визначені очікуваної вартості закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків надійшло три комерційні пропозиції від надавачів послуг. Найменшою ціновою пропозицією була пропозиція КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628).
Враховуючи те, що законодавцем передбачена можливість в разі відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків, прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628).
Очікувана вартість:
82 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків
Кількість
1 послуга
Період постачання
04.11.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, багатоквартирні будинкі згідно Додатку до Договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Контактна особа:
Міровський А.О. 380961940172
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Ціна пропозиції
82 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2025 13:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9882e2919da346c1ab3ef588a06a8dae
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-04-008716-a-a1
Постачальник:
Комунальне унітарне підприємство Вінницької міської ради "Технобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830628
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Соборна, 59
Номер договору:
621
Сума договору:
66 989.27 UAH з ПДВ
Сума договору:
55 824.39 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
04.11.2025 10:00
Статус:
Виконаний