-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків
Оголошено тендер
82 500.00
UAH
Номер:
de5e614b28f64bb1b8812f530c7db81e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-04-010450-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
82 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків
Примітки:
Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків (номер закупівлі UA-2025-10-22-012082-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції.
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, придбання замовником послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
При визначені очікуваної вартості закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків надійшло три комерційні пропозиції від надавачів послуг. Найменшою ціновою пропозицією була пропозиція КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628).
Враховуючи те, що законодавцем передбачена можливість в разі відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків, прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.11.2025 13:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків (номер закупівлі UA-2025-10-22-012082-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, придбання замовником послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. При визначені очікуваної вартості закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків надійшло три комерційні пропозиції від надавачів послуг. Найменшою ціновою пропозицією була пропозиція КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628). Враховуючи те, що законодавцем передбачена можливість в разі відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків, прийнято рішення здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628).
-
Дата публікації:
04.11.2025 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума82 500.00 UAH