• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вимикач одноклавішний білий, вимикач подвійний, автомат електричний 63А 3ф, автомат електричний 25А, автомат електричний 16А ДК 021:2015 – 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.

Завершена

45 820.00 UAH з ПДВ
Номер: 76dcca07f072498093cec8e4b8cff921
Внутрішній номер закупівлі: 26991254
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-04-008679-a   
Замовник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Контактна особа: Марусяк Лілія Романівна 380326060040 LMarusyak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 45 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.11.2025 13:50 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 04.11.2025 13:50 - 12.11.2025 12:00
Аукціон: 13.11.2025 11:42 - 13.11.2025 12:17
Період кваліфікації: 13.11.2025 12:17 - 17.11.2025 15:23
Період завантаження договору: 23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 820.00 Вимикач одноклавішний білий, вимикач подвійний, автомат електричний 63А 3ф, автомат електричний 25А, автомат електричний 16А ДК 021:2015 – 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.